Resultaten verkiezing 2019

Koppel 1: Groepering, Individueel
Koppel 2: Groepering, De Bon Vivants
Koppel 3: Groepering, Kadeitcheist
Koppel 4: Groepering, The British Guards
Koppel 5: Groepering, Renteniers
Koppel 6: Groepering, Clubmannekes
Koppel 7: Groepering Klevevrienden

Bonussen voor volgend jaar:
Daphne en Mathieu 4.37 – De Clubmannekes 7,5 – De Bon Vivants 4,5 – The British Guards 4 – De Renteniers 6 – De Klevevrienden 3


Koppel 1

Koppel 2

Koppel 3

Koppel 4

Koppel 5

Koppel 6

Koppel 7

Proef 1: Autopresentatie33,8 4,44,8 4,2 5 3
Proef 2: Flipperkast 2474652
Proef 3: Glijbaan6253571
Proef 4: Steekspel7341573
Proef 5: Origami 4361572
Subtotaal2215,826,413,825,23111
Publieksstemming2,852,975,273,533,685,353,15
Dagtotaal 24,8518,7731,6717,3328,8836,3514,15
Dagklassering4526317
Dagbonus 4362571
Bonus overdracht 2,253833,542,5
Totaal 6,2561458,5113,5
Eindklassering4516327